Szkółka TGD we Wrocławiu

Spotykamy się raz w tygodniu.
Opłata za zajęcia wynosi 190 zł miesięcznie.

Wtorek:

Grupa młodsza: godz.17:30-18:30 (7-10 lat)
Grupa starsza: godz. 18:45-20:00 (10-15 lat)

Lokalizacja:

Galeria Handlowa Sky Tower (sala konferencyjna II piętro)

ul. Powstańców Śląskich 95

Prowadzący:

Maja Kowalczuk

Instruktorka. Absolwentka Instytutu Jazzu w Nysie, w klasie wokalistyki u profesor Ingi Lewandowskiej. Instruktorka wokalu. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi.
Od najmłodszych lat związana ze sceną. Na co dzień związana z muzyką uwielbienia. Songwriterka zespołu Maya and The Hummingbirds.

Michał Suski

Akompaniator. Pianista , pasjonat muzyki. Od najmłodszych lat związany z muzyką uwielbieniową, współpracuje przy koncertach z wieloma lokalnymi zespołami. Swoje umiejętności doskonalił w Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej we Wrocławiu, CSM oraz na licznych warsztatach. Prywatnie tata czwórki dzieci, z którymi uwielbia spędzać czas na wspólnym muzykowania i układaniu klocków lego.

Michał Suski

Akompaniator. Pianista , pasjonat muzyki. Od najmłodszych lat związany z muzyką uwielbieniową, współpracuje przy koncertach z wieloma lokalnymi zespołami. Swoje umiejętności doskonalił w Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej we Wrocławiu, CSM oraz na licznych warsztatach. Prywatnie tata trójki dzieci, z którymi uwielbia spędzać czas na wspólnym muzykowania i układaniu klocków lego.

Opiekun artystyczny:

Piotr Nazaruk

Kompozytor, dyrygent, pedagog, wokalista i multiinstrumentalista. Autor muzyki do wielu spektakli teatralnych, wielokrotnie nagradzany w konkursach i na festiwalach teatralnych. Nauczyciel śpiewu zespołowego, instruktor warsztatów chóralnych, współzałożyciel Szkółki TGD. Członek zespołu Anny Marii Jopek. Lider i twórca repertuaru pop-gospelowej formacji TGD.

Zgłoś udział swojego dziecka w szkółce we Wrocławiu:

  Dane rodzica:

  Dane dziecka:

  Oświadczam, iż zapoznałem/łam się z Zasadami ochrony danych osobowych Szkółki TGD

  Szkółka TGD Wrocław

  Sky Tower
  Galeria Handlowa
  Ul. Powstańców Śląskich 95